ΕΝΤΥΠΑ

Έντυπα και εγκύκλιοι αδειών (τελευταία ενημέρωση 19/9/2017). Ο φάκελος που θα κατεβάσετε είναι ζιπαρισμένος (συμπιεσμένος). Για καλύτερη επεξεργασία των αρχείων που περιέχονται, θα πρέπει να τον ξεζιπάρετε.  Αφού τον αποθηκεύσετε π.χ. στην επιφάνεια εργασίας, κάντε πάνω του δεξί κλικ, «ΕΞΑΓΩΓΗ ΟΛΩΝ» – «ΕΠΟΜΕΝΟ» (ή  «ΕΞΑΓΩΓΗ»), μέχρι να ολοκληρωθεί η αποσυμπίεση των αρχείων. Κάπου εκεί δίπλα θα εμφανιστεί ένας άλλος φάκελος με το ίδιο όνομα. Είναι αυτός που χρειάζεστε.  Στη συνέχεια διαγράψτε τον αρχικό (ζιπαρισμένο) φάκελο.

Έντυπα απεργίας - στάσης εργασίας (Δημοτικά Σχολεία - Νηπιαγωγεία) και σχετικές οδηγίες

Υπόδειγμα διαβιβαστικού (Δημοτικά Σχολεία)

Υπόδειγμα διαβιβαστικού (Νηπιαγωγεία)

Έντυπα έγκρισης - ενημέρωσης (Δημοτικά σχολεία)